Și-a găsit repede de lucru: Jose Mourinho, analist la beIN Sports

Publicat de in data de 11 Jan 2019 | Scrie un Comentariu

Tehnicianul portughez Jose Mourinho se alătură beIN Sports ca parte a echipei care va analiza şi comenta partide de la Cupa Asiei şi din Premier League, pentru spectatorii din Orientul Mijlociu şi Africa de Nord (MENA), a anunţat beinsports.com. Hotnews.ro Sport  Read More →

FOTBAL EUROPEAN. Meci FANTASTIC făcut de Manchester United în Premier League. Trupa lui Mourinho a marcat de 3 ori în 4 minute

Publicat de in data de 19 Aug 2017 | Scrie un Comentariu

Manchester United a învins-o, sâmbătă, pe Swansea, în deplasare, scor 4-0, într-o confruntare din etapa a 2-a a Premier League. EVZ Online  Read More →

VIDEO Jose Mourinho – Sau cum s-a transformat The Special One in Iuda este numarul unu

Publicat de in data de 14 Mar 2017 | Scrie un Comentariu

Manchester United a pierdut cu 1-0 meciul cu Chelsea din sferturile Cupei Angliei, iar in timpul disputei de pe "Stamford Bridge" Jose Mourinho a fost "tratat" corespunzator de suporterii "albastrilor": "Tu nu mai esti special" sau "Iuda portughezul". Raspunsul lui Mourinho a venit prompt, la conferinta de presa: "Iuda este numarul unu". Hotnews.ro Sport  Read More →

Football Leaks: Ronaldo and Mourinho accused of tax avoidance

Publicat de in data de 03 Dec 2016 | Scrie un Comentariu

Cristiano Ronaldo and Jose Mourinho were part of a tax-avoidance scheme, a huge document leak alleges. BBC News – Europe  Read More →

Jose Mourinho: Intr-o zi ii voi sparge fata lui Arsene Wenger

Publicat de in data de 24 Sep 2016 | Scrie un Comentariu

Jurnalistul sportiv Rob Beasley a scris o carte despre Jose Mourinho, in care scoate la iveala anumite aspecte mai putin cunoscute din viata actualului antrenor al celor de la Manchester United. Criticat de Arsene Wenger dupa ce l-a lasat pe Juan Mata sa se transfere de la Chelsea la Manchester United, "The Special One" a spus ca "intr-o zi ii va sparge fata lui Wenger". Hotnews.ro Sport  Read More →

​VIDEO Manchester City – Chelsea 0-1/ Mourinho a castigat duelul cu Pellegrini

Publicat de in data de 04 Feb 2014 | Scrie un Comentariu

Chelsea a castigat derbiul cu Manchester City, londonezii impunandu-se cu 1-0 chiar pe terenul "cetatenilor". Ivanovic a marcat unicul gol al disputei, in minutul 32. In urma acestui rezultat, primele trei clasate din Premier League sunt despartite de doar doua puncte. Hotnews.ro Sport  Read More →

Jose Mourinho: Nu am facut un meci fantastic contra Stelei

Publicat de in data de 12 Dec 2013 | Scrie un Comentariu

Jose Mourinho nu s-a declarat multumit de jocul echipei sale la finalul partidei cu Steaua (1-0 pentru Chelsea), dar a fost de parere ca obiectivul a fost indeplinit – clasarea pe primul loc in grupa. "Am avut ocazii sa mai marcam, dar nu am reusit. In a doua repriza, stiam ca este 2-0 pentru Schalke si ca o remiza este suficienta pentru a castiga grupa", a declarat Jose Mourinho. Hotnews.ro Sport  Read More →